Zadbaj o siebie i sprawdź się przed Świętami!

Gdynianki po raz kolejny będą mogły zbadać swoje piersi podczas wydarzenia zorganizowanego w ramach programu profilaktyki raka piersi, które odbędzie się 4.12.2021 w Centrum Handlowym Riviera.

Po sukcesie akcji „Zadbaj o siebie i sprawdź się na jesień”, która odbyła się 6 listopada b.r., w ramach gdyńskiego programu profilaktyki raka piersi, postanowiliśmy powtórzyć wydarzenie, ponownie zapraszając gdynianki na bezpłatne konsultacje i badania.

Miasto Gdynia wraz z Gdyńskim Centrum Zdrowia oraz Stowarzyszeniem Onkologia Gdyńska serdecznie zapraszają wszystkie mieszkanki Gdyni na bezpłatne badania i konsultacje. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 4 grudnia, w godzinach 10:00-16:00 w Centrum Handlowym RIVIERA (ul. Kazimierza Górskiego 2, Gdynia), lokal na I piętrze, vis a vis wejścia do kina Helios.

Profilaktyka i zdrowie, to najlepsze prezenty, jakie można sobie sprawić, nie tylko na Święta.

W programie wydarzenia :

Po szczegóły dotyczące programu profilaktyki zapraszamy na https://zdrowie.gdynia.pl/rakpiersi/. Z oferty skorzystać mogą mieszkanki Gdyni, które ukończyły 20 r.ż., nie mają rozpoznanego i/lub leczonego nowotworu piersi obecnie, lub w przeszłości oraz nie mają rozpoznanego nosicielstwa genów BRCA1/BRCA2.

Akacja jest organizowana przez Gdyńskie Centrum Zdrowia, Stowarzyszenie Onkologia Gdyńska we współpracy z Centrum Handlowym Riviera. Partnerami wydarzenia są: Szpitale Pomorskie sp. z .o.o., TMS Sp. z o.o. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Budżetu Miasta Gdynia w ramach „Programu profilaktyki raka piersi u mieszkanek Gminy Miasta Gdyni na lata 2019-2021”.