29 października 2022 r. „Sprawdź się na jesień”- program wydarzenia

W programie wydarzenia:

Na badania lekarskie nie trzeba się rejestrować – obowiązuje kolejka.

W związku z realizacją przez Gminę Miasta Gdynia działań profilaktycznych dotyczących chorób nowotworowych min. raka piersi, szyjki macicy i jajnika, w dniach 2 – 10.11.2022 w Przychodni Lekarskiej Obłuże Leśne będzie można umówić się na wykonanie  cytologii, badania  ginekologicznego, badania USG ginekologicznego oraz umówić się na  konsultacje świadczone przez położne m.in. w zakresie nauki  samokontroli piersi.  Na powyższe badania można umówić się osobiście lub telefonicznie, dzwoniąc na numer telefonu 661 660 998 lub  695 740 777

 „Program profilaktyki raka piersi u mieszkanek Gminy Miasta Gdyni. Kontynuacja na lata 2022-2023” jest w całości finansowany z budżetu Miasta Gdyni. Program profilaktyki skierowany jest do mieszkanek Gdyni, które ukończyły 20 r.ż., nie mają rozpoznanego i/lub leczonego nowotworu piersi obecnie, lub w przeszłości oraz nie mają rozpoznanego nosicielstwa genów BRCA1/BRCA2.

Partnerami wydarzenia są: Miasto Gdynia, Gdyńskie Centrum Zdrowia, Szpitale Pomorskie sp. z .o.o., Centrum Handlowe Riviera, Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Położnych Jolanta Madej, Geneva Trust Sp. z o.o., Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej, TMS Sp. z o.o., NZOZ Przychodnia Lekarska Obłuże Leśne, Clinica Medica Sp. z o.o. oraz Salon Ultrasonografii Onkologicznej dr n. med. Piotra Plecki.